Morgen allen. Waar klagen Amerikanen precies oevr, en op welk tijdstip?
(bron: http://www.ritholtz.com/blog/2010/11/kvetching-on-311-what-new-yorkers-complain-about/)
Als u wat energie over heeft vandaag: China is vast ge??nteresseerd!- http://www.businessinsider.com/iea-chinese-energy-demand-2010-10
- http://www.worldenergyoutlook.org/ ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??(The World Energy Outlook 2010)
En over China gesproken: daar verkrapt men het monetaire beleid nog een beetje
Credit downgrade VS!!! Much ado about nothing, really…
- http://www.dagongcredit.com/dagongweb/uf/USARatingReport.pdf ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??(het rapport)
- http://www.businessinsider.com/dagong-downgrades-us-credit-rating-2010-11
- http://ftalphaville.ft.com/blog/2010/11/09/398956/us-downgraded-on-qe2-by-chinese-rating-agency/
Je kunt zeggen wat je wilt, maar deze grafiek ziet er mooi uit…
…en inderdaad is er dan iemand die zegt wat hij wil: goud is helemaal niet op zijn all-time high
(http://modeledbehavior.com/2010/11/09/gld-etf-wtf/)
Nog een Ierland beschouwingBovenstaande links komen van publieke websites, waarbij ik verwacht en hoop dat er op een correcte wijze met data, grafieken en informatie is omgegaan. Garanties daaromtrent geef ik echter zeker niet af. De links zijn niet bedoeld om mijn eigen mening weer te geven, maar zijn slechts ter informatie en ter prikkeling: het komt regelmatig voor dat ik het niet met de gekozen argumentatie eens ben. Ik laat het aan de lezer zelf om een eigen oordeel te vellen, maar sta open voor suggesties of input. Discussie over de stellingen van de links juich ik overigens van harte toe.

