Best links of the web: 12-08-09, nr 596

Morgen allen. Chinese inflatie is weer even weg als serieus probleem: 1.7% nog maar???

Image001

(bron: http://www.businessinsider.com/china-cpi-2012-8)

??

???en hier nog wat achtergrond

?????????????????? http://www.reuters.com/article/2012/08/09/us-china-economy-idUSBRE8771I520120809

?????????????????? http://www.ft.com/intl/cms/s/0/4fcb5914-e1c6-11e1-9c72-00144feab49a.html

??

Mooi verband tussen de Senior Loan Officers Survey en de spread op corporate bonds

Media_httpwwwritholtz_bugid

?????????????????? http://www.ritholtz.com/blog/2012/08/10-mid-week-pm-reads-20/

??

Toeval, of is het meer dan dat? Her verband tussen de beurs en de koers waartegen je positie in kan nemen op een overwinning van Obama lijkt redelijk synchroon te lopen???

?????????????????? http://www.businessinsider.com/the-obama-vs-nyse-chart-can-be-shown-enough-2012-8

??

Aardig, en ik ga er van uit dat het klopt. Het zwakke herstel van de Amerikaanse economie is niet het gevolg van de industri??le sector???

Media_httpwwwzerohedg_tifbj

???maar van de dienstensector

Media_httpwwwzerohedg_juxed

??

En deze ligt in het verlengde: export orders en Amerikaanse recessies. Alleen jammer dat de grafiek niet vanaf 1980 loopt???

?????????????????? http://www.zerohedge.com/news/rosenberg-pending-trade-shock-and-q4s-0-gdp-growth

??

Suggestieve grafieken die suggereren dat het beleid van de Fed niet zo heel veel impact heeft

Media_httpwwwbostongl_asooc

?????????????????? http://www.bostonglobe.com/business/2012/08/07/economists-fed-action-will-have-minor-impact/MnNSmM7UsgrWzAOTjZYAOJ/story.html

??

Echte aanhangers van de Dow Theory moeten nog steeds voorzichtig zijn, want de Dow T
ransportation index is nog zwak

Media_httpswsjnetpubl_cpejm

?????????????????? http://blogs.wsj.com/marketbeat/2012/08/07/dow-theory-still-says-sell/

??

Een kaart van het IMF die weergeeft welke regio???s het meest geraakt gaan worden in het geval van een euro-meltdown. Of IJsland nou echt meer geraakt wordt dan het VK, vraag ik me af???

Media_httpstatic4busi_onpif

?????????????????? http://www.businessinsider.com/euro-crisis-impact-2012-8

??

Dat je de site van Best of the Web er niet op kunt vinden, vergeef ik ze, voor deze keer. Verder een mooi weergegeven overzicht van het internet et al.

Media_httpwwwritholtz_ulbfq

?????????????????? http://www.ritholtz.com/blog/2012/08/the-internet-map/

??

En als uitsmijter een hele reeks mooie foto???s van een verlaten Grieks Olympisch stadium, 8 jaar na dato

Media_httpwwwarchitiz_dkelc

?????????????????? http://www.architizer.com/en_us/blog/dyn/46742/haunting-photos-of-athens-eight-years-after-the-olympics/

??

Voor een compleet overzicht van alle eerdere Best of the Webs zie http://tinyurl.com/yb9e5dg en voor een selectie van de leukste links van de afgelopen jaren zie http://best-of-economics.posterous.com/. Bovenstaande links komen van publieke websites, waarbij ik verwacht en hoop dat er op een correcte wijze met data, grafieken en informatie is omgegaan. Garanties daaromtrent geef ik echter zeker niet af. De links zijn niet bedoeld om mijn eigen mening weer te geven, maar zijn slechts ter informatie en ter prikkeling: het komt regelmatig voor dat ik het niet met de gekozen argumentatie eens ben. Ik laat het aan de lezer zelf om een eigen oordeel te vellen, maar sta open voor suggesties of input. Discussie over de stellingen van de links juich ik overigens van harte toe.

Leave a comment