Morgen allen. De OECD is actief deze week: nu met een mid-year update. Divergentie is het thema???
?????????????????? http://www.oecd.org/dataoecd/44/58/49995435.pdf
?????????????????? http://online.wsj.com/article/SB10001424052702303816504577311043529851790.html
??
Now there???s a Black Swan for you???: ???We're Underestimating the Risk of Human Extinction???
?????????????????? http://www.theatlantic.com/technology/archive/2012/03/were-underestimating-the-risk-of-human-extinction/253821/
??
Ik heb het rapport niet gelezen, maar dit is wel een briljante kop???
?????????????????? http://www.businessinsider.com/hsbc-describes-the-global-economy-in-one-pretty-image-2012-3
??
Mooie manier van presenteren van hoe aandelen het in re??le termen hebben gedaan. In de VS staan we nu al 143 maanden onder water???
?????????????????? http://www.ritholtz.com/blog/2012/03/sp-cycles-1928/
??
Gister iets voor de Japan bear, vandaag iets voor de Japan bull: waar is de groei het hoogste geweest????
?????????????????? http://www.businessinsider.com/if-you-thought-japans-lost-decade-was-bad-2012-3
??
Dwangmatig zoeken naar symmetrie leidt soms tot verkeerde conclusies: ???Third consecutive three quarter recovery???? Jammer alleen dat die eerste recovery vier kwartalen aanhield???
?????????????????? http://ftalphaville.ft.com/blog/2012/03/29/942201/this-next-quarter-in-us-credit-is-different/
??
Wat??? Rusland verkoopt goud??? Dat moest je kopen, toch?
?????????????????? http://www.ft.com/intl/cms/s/0/58f2a71a-79be-11e1-9900-00144feab49a.html
??
Mooie grafiek. Simpel
, duidelijk: niets meer aan doen, zeg ik je
?????????????????? http://www.ritholtz.com/blog/2012/03/real-yields/
??
Ook deze is niet mis, trouwens???
?????????????????? http://www.bondvigilantes.com/2012/03/29/high-yield-in-the-post-lehman-era/
??
Kan nooit kwaad weer eens te bekijken: over- en onderwaardering in huizen volgens The Economist
?????????????????? http://www.economist.com/node/21551486
??
Ook van The Economist: analyse over Spanje??? (paywall)
?????????????????? http://www.economist.com/node/21551520
??
Aha! We hebben weer een bijdrage onder het kopje twee-lijntjes-die-veel-op-elkaar-lijken-maar-niets-maar-dan-ook-helemaal-niets-met-elkaar-te-maken-hebben???.
?????????????????? http://www.businessinsider.com/the-market-is-closer-to-recent-recessions-than-1929-2012-3
Voor een compleet overzicht van alle eerdere Best of the Webs zie http://tinyurl.com/yb9e5dg en voor een selectie van de leukste links van de afgelopen jaren zie http://best-of-economics.posterous.com/. Bovenstaande links komen van publieke websites, waarbij ik verwacht en hoop dat er op een correcte wijze met data, grafieken en informatie is omgegaan. Garanties daaromtrent geef ik echter zeker niet af. De links zijn niet bedoeld om mijn eigen mening weer te geven, maar zijn slechts ter informatie en ter prikkeling: het komt regelmatig voor dat ik het niet met de gekozen argumentatie eens ben. Ik laat het aan de lezer zelf om een eigen oordeel te vellen, maar sta open voor suggesties of input. Discussie over de stellingen van de links juich ik overigens van harte toe








