Morgen allen. Nieuwe week, nieuwe kansen.
(bron: http://delong.typepad.com/sdj/2011/03/paul-krugman-is-too-tired-to-comment-on-alan-greenspan.html)
De agenda's voor de komende week. For what it's worth…- http://www.calculatedriskblog.com/2011/03/schedule-for-week-of-march-20th.html
- http://blogs.ft.com/beyond-brics/2011/03/20/week-ahead-march-21-25/
Olie weer verder omhoog
En voor alle inflatiewatchers out there, deze grafiek moet je uiteraard wel gezien hebben!
Volgens de wereldbank gaat vallen de economische gevolgen van Japan mee
- http://web.worldbank.org/WBSITE/EXTERNAL/NEWS/0,,contentMDK:22862783~pagePK:34370~piPK:34424~theSitePK:4607,00.html ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??(persbericht)
- http://siteresources.worldbank.org/INTEAPHALFYEARLYUPDATE/Resources/550192-1300567391916/EAP_Update_March2011_japan.pdf?cid=EXTEAPMonth1 ?? ?? ?? ??(pdf over Japan)
En dit is wat Goldman Sachs er van vindt…
…en dit Barron's…
Het interessante van deze grafiek is dat de nominale staatsschuld in de VS eigenlijk nooit gedaald is…
Uiteraard hebben we deze wel vaker zien langskomen, maar een beetje herhaling kan geen kwaad: wie koopt Amerikaanse staatsschuld?
Aardige grafieken die laten zien waar de Amerikaanse inflatie nou eigenlijk vandaan komt
Nog een giga grafiek over straling, om alles in perspectief te plaatsen
http://www.ritholtz.com/blog/2011/03/radiation-dose-chart-2/
Bovenstaande links komen van publieke websites, waarbij ik verwacht en hoop dat er op een correcte wijze met data, grafieken en informatie is omgegaan. Garanties daaromtrent geef ik echter zeker niet af. De links zijn niet bedoeld om mijn eigen mening weer te geven, maar zijn slechts ter informatie en ter prikkeling: het komt regelmatig voor dat ik het niet met de gekozen argumentatie eens ben. Ik laat het aan de lezer zelf om een eigen oordeel te vellen, maar sta open voor suggesties of input. Discussie over de stellingen van de links juich ik overigens van harte toe.





