Morgen allen.
(bron: http://www.businessinsider.com/chart-of-the-day-world-debt-cycle-2010-9)
Drukke week voor de boegIk vermoed dat ik een nieuwe vaste rubriek kan invoeren: handelsoorlog…
- http://www.nytimes.com/2010/09/27/business/global/27yuan.html ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??(China introduceert een importtarief op Amerikaans pluimvee)
- http://www.reuters.com/article/idUSTRE68Q0C420100927 ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??(stijging yuan werkt niet, volgens deputy head of the People's Bank of China)
- http://www.reuters.com/article/idUSTRE68P1F220100926 ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??(Geithner wil actie)
Ahh: er is niets beters dan een geheim genootschap dat de euro probeert te redden…
- http://online.wsj.com/article/SB10001424052748703467004575464113605731560.html
- http://www.businessinsider.com/you-cant-read-about-the-race-to-save-the-euro-and-not-think-the-euro-is-doomed-2010-9
Volumes in de S&P blijven dalen
Weirde grafiek, waarvan ik vermoed dat de conclusie moet luiden dat je goud moet kopen. Het zal eens niet…
De ervaringen van Japan, afgezet tegen de andere landen nu
Aardige interactieve chart over Europa
Mutual fund outflow van aandelen houdt aan
Bovenstaande links komen van publieke websites, waarbij ik verwacht en hoop dat er op een correcte wijze met data, grafieken en informatie is omgegaan. Garanties daaromtrent geef ik echter zeker niet af. De links zijn niet bedoeld om mijn eigen mening weer te geven, maar zijn slechts ter informatie en ter prikkeling: het komt regelmatig voor dat ik het niet met de gekozen argumentatie eens ben. Ik laat het aan de lezer zelf om een eigen oordeel te vellen, maar sta open voor suggesties of input. Discussie over de stellingen van de links juich ik overigens van harte toe.

